top of page
Komiat kesä 2023 julistestillit-13_edited
Komiat kesä 2023 julistestillit-41_edited
Komiat kesä 2023 julistestillit-46_edited

KOMIAT

Keikat

Minähän vien -kevätkiertue 


ke 8.5.    Baltic Princess, Turku (Iskelmäkeskiviikko, mukana Ressu Redford)
pe 10.5.    Kapakanmäki, Tuulos - Hämeenlinna   
su 12.5.    Victoria 1, Helsinki 
ma 13.5.    Victoria 1, Helsinki

pe 17.5.    Esakallio, Somero 
la 18.5.    Syvälahden Lava, Kangasniemi   
ke 22.5.    Viking Grace, Turku    
pe 24.5.    Salamakallio, Lappi tl - Rauma  
la 25.5.    Kukonhiekka, Saarijärvi   

 

Täyttä elämää -kesäkiertue 

ti 28.5. Pyhäsalmen Lava, Pyhäjärvi 

ke 29.5. Ikaalinen Spa & Resort, Ikaalinen 

pe 31.5. Niemenharju, Pihtipudas 

la 1.6. Jenkkapirtti, Asikkala 

su 2.6. Savion Lava, Laukaa 

ti 4.6. Viking XPRS, Helsinki

ke 5.6. Viking XPRS, Helsinki

pe 7.6. Pappisten Lava, Loimaa, KESÄKAUDEN AVAUS!

la 8.6. Rönnin Lava, Orivesi

su 9.6. Mäntymäki, Orimattila 

ke 19.6. Ravintola Backas, Vantaa LOPPUUNMYYTY

to 20.6. Kapakanmäki, Tuulos 

pe 21.6. Kapakanmäki, Tuulos, JUHANNUS

la 22.6. Valasranta, Yläne, JUHANNUS

pe 28.6. Iskelmää ja Aurinkoa -festivaali, Oulu

la 29.6. Urjanlinna, Sievi

su 30.6. Laurilan lava, Marttila 

ti 2.7. Kortesjärven Rantamaja, Kortesjärvi - Kauhava 

ke 3.7. Ruokolahden Lava, Paavola, Siikajoki

pe 5.7. Perävaaran Huvikeskus, Kemijärvi 

la 6.7. Suukosken Lava, Tervola 

su 7.7. Kyllikinranta, Iisalmi 

ke 10.7. Kuikan Lava, Jyväskylä 

to 11.7. Tangomarkkinat, Seinäjoki

pe 12.7. Krouvin Lava, Hartola 

la 13.7. Tuusmäen tunnelilava, Rantasalmi 

su 14.7. Easy Living In Kemi, Kemi

ma 15.7. Hotelli Keurusselkä, Keuruu

ti 16.7. Hämyslava, Nokia 

ke 17.7. Kiuruveden Iskelmäviikko, Kiuruvesi

pe 26.7. Kajasteen lava, Nurmes

la 27.7. Liperin Lava, Liperi 

ti 30.7. Kauhajoen Kasino, Kauhajoki

ke 31.7. Virtain Hiekkarannan Lava, Virrat 

to 1.8. Maaningan Kasino, Maaninka 

pe 2.8. Salamakallio, Lappi tl - Rauma

la 3.8. Iitiän Lava, Lappeenranta 

ke 7.8. Kalliojärven Viihdekeskus, Isokyrö 

to 8.8. Kyläkaupan kesätanssit, Töysä - Alavus 

pe 9.8. Kapakanmäki, Tuulos

la 10.8. Ilveskasino, Kuopio 

ke 14.8. Särkkä, Punkalaidun 

to 15.8. Salmen lava, Pieksämäki 

pe 16.8. Kisaranta, Kangasala 

pe 30.8. Ikaalinen Spa & Resort, Ikaalinen

la 31.8. Kukonhiekka, Saarijärvi
 

Menneet keikat 2019

la 6.4. Auran Nuortentalo, Aura

pe 19.4. Tuiskula, Nivala

la 20.4. Naapurinvaaran Huvikeskus, Sotkamo

su 21.4. Aronkeidas, Kauhajoki

pe 26.4. Scandic Ikaalinen, Ikaalinen

la 27.4. Ruusulinna, Nurmijärvi

su 28.4. Kisakaari, Mikkeli, Ristiina

ti 30.4. Silja Europa, Helsinki

ke 8.5. Helsinki Pavi, Vantaa

pe 10.5. Salamakallio, Lappi tl Rauma

la 11.5. Tanhuhovi, Lohja

su 12.5. Silja Europa, Helsinki

ma 13.5. Silja Europa Helsinki

la 18.5. Riutanharjun lava, Riihimäki

pe 24.5. Kapakanmäki, Hämeenlinna – Tuulos

la 25.5. Jenkkapirtti, Asikkala

la 1.6. Höyryveturipaviljonki, Keuruu

su 2.6. Metsälinna, Ristiina - Mikkeli

ti 4.6. Pyhäsalmen Lava, Pyhäjärvi

pe 7.6. Scandic Ikaalinen, Ikaalinen

la 8.6. Tanhuhovi, Lohja

su 9.6. Viking Grace, Turku

pe 14.6. Hki-Pavi, Vantaa

la 15.6. Huvilintu, Raisio

su 16.6. Mäntymäki, Orimattila

ti 18.6. Kortesjärven Rantamaja, Kortesjärvi - Kauhava

to 20.6. Kapakanmäki, Hämeenlinna – Tuulos

pe 21.6. Luhurikan Lava, Lapua (Juhannusaatto)

la 22.6. Valasranta, Yläne - Pöytyä (Juhannuspäivä)

la 29.6. Ruusu-Paviljonki, Nurmijärvi

su 30.6. Lemmenlava, Pyhäselkä - Joensuu

ti 2.7. Tortinmäki, Turku

ke 3.7. Nurmaan Lava, Mäntyharju

to 4.7. Yppäri Merimaja, Pyhäjoki

su 7.7. Venesjärven Lava, Kankaanpää

ke 10.7. Niemenharju, Pihtipudas

to 11.7. Seinäjoen Tangomarkkinat, Seinäjoki

la 13.7. Valasranta, Yläne - Pöytyä

ke 17.7. Merikievari, Merikarvia

to 18.7. Kiuruveden Iskelmäviikko, Kiuruvesi

pe 19.7. Kajasteen lava, Nurmes

la 20.7. Mäntsälän Suurlava, Mäntsälä

ke 24.7. Hki-Pavi, Vantaa

to 25.7. Salmen lava, Pieksämäki

pe 26.7. Hangan Lava, Hankasalmi

la 27.7. Rönnin Lava, Orivesi

to 1.8. Ilveskasino, Kuopio

pe 2.8. Lusan Halli, Kurikka

la 3.8. Syvälahden Lava, Kangasniemi

su 4.8. Ruissalon Tanssipaviljonki, Turku

ma 5.8. Saukonkallion Lava, Iitti

ke 7.8. Kisapirtti, Parikkala

to 8.8. Pistohiekan Lava, Puumala

pe 9.8. Kapakanmäki, Tuulos - Hämeenlinna

ke 14.8. Kalliojärven Viihdekeskus, Isokyrö

pe 16.8. Pappisten Lava, Loimaa

la 17.8. Ruusu-Paviljonki, Nurmijärvi

su 18.8. Välijoen Lava, Savitaipale

ke 21.8. Särkkä, Punkalaidun

pe 23.8. Kuikan Lava, Jyväskylä

la 24.8. Luhurikan Lava, Lapua

su 25.8. Haikan lava, Pirkkala

pe 30.8. Anttolanhovi, Anttola - Mikkeli

la 31.8. Merikievari, Merikarvia

su 1.9. Törnävän Paviljonki, Seinäjoki

pe 20.9. Krouvin Lava, Hartola

la 21.9. Salamakallio, Lappi tl - Rauma

pe 11.10. Hotelli Sorsanpesä, Seinäjoki

la 12.10. Kylpylä-Hotelli Rauhalahti, Kuopio

su 13.10. Hki-Pavi, Vantaa

la 19.10. Tanssikeskus Tessu, Tampere

su 20.10. Kalliohovi, Metsämaa, Loimaa

pe 1.11. Vanha Paloasema, Oulu (klubikeikka)

la 2.11. Tyrnävän Seurojentalo, Tyrnävä

la 23.11. Aronkeidas, Kauhajoki

pe 6.12. Tanssikeskus Tessu, Tampere

La 7.12. Kalliojärvi Isokyrö

la 14.12. Auran Nuortentalo, Aura

su 15.12. Kisakaari, Pellosniemi, Ristiina - Mikkeli

su 29.12. Silja Europa, Helsinki

ma 30.12. Silja Europa, Helsinki

ti 31.12. Ruusulinna, Nurmijärvi

Menneet keikat 2020

ke 22.1. Konsertti Nuorten liikunnan hyväksi, Alajärven koulukeskus, Alajärvi

pe 28.2. Ruusulinna, Nurmijärvi

la 29.2. Auran Nuortentalo, Aura

la 6.6. Levynjulkkarikeikka Brummi, Rauma

pe 19.6. Juhannustanssit ISTV:ssä!

Komiat tarjoilee reipasta juhannustanssien tunnelmaa haitarin säestyksellä juhannusaattona jokaiseen niemen- ja laiturinnokkaan! Laita siis juhannusjuomat kylmään ja tule viettämään keskikesän juhlaa hyvän iskelmämusiikin parissa. Komiat-yhtyeen keikka suorana ISTV:ssä perjantaina 19.6. klo 20–22.

la 4.7. Miss EW -kilpailun finaali, Rönni, Eräjärvi

la 1.8. Maaningan kasino, Maaninka

su 2.8. Haikan Lava, Pirkkala

ti 4.8. Kauhajoen Kasino, Kauhajoki

ke 5.8. Särkkä, Punkalaidun

pe 7.8. Kapakanmäki, Tuulos - Hämeenlinna (Nostalgiailta)

la 8.8. Naapurivaaran Huvikeskus, Sotkamo

su 9.8. Välijoen Lava, Savitaipale PERUTTU!

ke 12.8. Hki-Pavi, Vantaa PERUTTU!

la 15.8. Luhurikan lava, Lapua

la 22.8. Valasranta, Yläne

pe 28.8. Sieravuori, Eura (pääesiintyjänä Tuure Kilpeläinen!)

la 5.9. Syvälahden lava, Kangasniemi

la 12.9. Aronkeidas, Kauhajoki

su 27.9. Metsälinna, Ristiina - Mikkeli

10.10. Viihdekeskus Merisärkkä, Kalajoki PERUTTU!

17.10. Kapakanmäki, Tuulos

23.10. Radisson Blu Hotel, Oulu PERUTTU!

5.12. Urjanlinna, Sievi, PERUTTU!

12.12. Ruusulinna, Nurmijärvi PERUTTU!

19.12. Hotelli Keurusselkä, Keuruu PERUTTU!

19.12. Ruusulinna, Nurmijärvi PERUTTU!

Menneet keikat 2021

to 22.4. Streamikeikka, Hyvinkää

la 19.6. Liperin Lava, Liperi
pe 25.6. Maaningan Kasino, Maaninka Juhannustanssit!


pe 2.7. Kajasteen lava, Nurmes
la 3.7. Nuijamiesten Lava, Ylikiiminki - Oulu
su 4.7. Lemmenlava, Pyhäselkä - Joensuu

ti 6.7.  Kauhajoen Kasino, Kauhajoki

ke 7.7. Kisapirtti, Parikkala
to 8.7. Ämyrin tanssilava, Somero
la 10.7. Rönnin Lava, Orivesi
pe 16.7. Kermankosken Lava, Heinävesi
Levyjulkkarikeikka!
la 17.7. Ilveskasino, Kuopio

pe 23.7. Kisaranta, Kangasala
la 24.7. Höyryveturipaviljonki, Keuruu
su 25.7. Välijoen Lava, Savitaipale
ti 27.7. Kortesjärven Rantamaja, Kortesjärvi - Kauhava
ke 28.7. Ruokolahden Lava, Paavola, Siikajoki
la 31.7. Syvälahden Lava, Kangasniemi


ma 2.8. Hotelli Keurusselkä, Keuruu
pe 6.8. Virtain Hiekkarannan Lava, Virrat

la 7.8. Kaarihovi, Teuva
ke 11.8. Kalliojärven Viihdekeskus, Isokyrö
to 12.8. Kapakanmäki, Tuulos - Hämeenlinna
pe 13.8. Kapakanmäki, Tuulos - Hämeenlinna
su 15.8. Kyläkaupan kesätanssit, Töysä - Alavus
ti 17.8. Tortinmäki, Turku PERUTTU!
ke 18.8. Särkkä, Punkalaidun PERUTTU!
la 21.8. Riutanharjun Lava, Riihimäki

pe 27.8. Hangan Lava, Hankasalmi 

la 28.8. Kapakanmäki, Tuulos - Hämeenlinna
su 29.8. Kyllikinranta, Iisalmi


pe 3.9. Pappisten Lava, Loimaa PERUTTU!
la 4.9. Maaningan Kasino, Maaninka Päättäjäiset!

pe 15.10. Ravintola Kivitippu, Lappajärvi
su 17.10. Kisakaari, Pellosniemi, Ristiina - Mikkeli
pe 22.10. Kangasniemen Työväentalo, Kangasniemi
ke 27.10. Ikaalinen Spa & Resort, Ikaalinen
pe 29.10. Ruusulinna, Nurmijärvi
la 30.10. Iskelmämeriristeily, Helsinki PERUTTU!


su 7.11. Viking Grace, Turku, Tanssin tähdet -risteily
la 20.11. Urjanlinna, Sievi
su 21.11. Evijärven NS, Evijärvi
ke 24.11. Viking Grace, Turku
la 27.11. Pajarinhovi, Kitee

su 28.11. Vuoksenniskan Työväentalo, Imatra

pe 3.12. Tuurin Kyläkaupan tanssit, Töysä - Alavus PERUTTU!

la 4.12. Kartano Kievari, Äänekoski

su 5.12. Ruusulinna, Nurmijärvi

la 11.12. Hotelli Keurusselkä, Keuruu

su 12.12. Alavieskan Viri, Alavieska

su 26.12. Auran Nuortentalo PERUTTU!

Menneet keikat 2022

ke 12.1. Viking Amorella, Turku

to 13.1. Viking Amorella, Turku

ke 16.2. Rauhalahti, Kuopio

la 19.3. V2 - Viihteen Valtatie, Harjavalta

su 20.3. Ruskotalo, Rusko

pe 25.3. Anna & Albert, Oulu

la 26.3. Naapurinvaaran Huvikeskus, Sotkamo

su 27.3. Kisakaari, Ristiina - Mikkeli

la 2.4. Pesäkallio, Lahti

su 3.4. Viking Grace, Turku

ma 4.4. Viking Grace, Turku

ti 5.4. Viking Grace, Turku

la 9.4. Aronkeidas, Kauhajoki

pe 15.4. Kainuun Tanssikarnevaali, Scandic Kajanus, Kainuu

la 16.4. Härmän Kuntokeskus, Ylihärmä - Kauhava

su 17.4. Alavieskan Viri, Alavieska

la 23.4. Kyläkaupan Tanssit, Töysä - Alavus

su 24.4. Vuoksenniskan Työväentalo, Imatra

ke 27.4. Ikaalinen Spa & Resort, Ikaalinen

pe 29.4. Kapakanmäki, Tuulos - Hämeenlinna

la 30.4. Hotelli Keurusselkä, Keuruu

ke 4.5. Silja Europa, Helsinki

la 7.5. Urjanlinna, Sievi

ke 11.5. Viking Grace, Turku

to 12.5. Viking Grace, Turku

pe 13.5. Esakallio, Somero, Kesälavakauden avajaiset!

la 14.5. Snellman Sali, Kokkola

16.5.-22.5. Loma

pe 27.5. Salamakallio, Lappi tl.

la 28.5. Iitiän Lava, Lappeenranta

ti 31.5. Tortinmäen lava, Turku

pe 3.6. Kajasteen lava, Nurmes

la 4.6. Syvälahden Lava, Kangasniemi

su 5.6. Välijoen Lava, Savitaipale

ti 7.6. Pyhäsalmen Lava, Pyhäjärvi

pe 10.6. Virtain Hiekkarannan Lava, Virrat

la 11.6. Kukonhiekka, Saarijärvi

su 12.6. Laurilan lava, Marttila, Juhlatanssit!

to 16.6. Salmen lava, Pieksämäki

la 18.6. Suukosken Lava, Tervola

su 19.6. Niemenharju, Pihtipudas

pe 24.6. Valasranta, Yläne - Pöytyä, Juhannustanssit!

la 25.6. Jenkkapirtti, Asikkala

su 26.6. Kisaranta, Kangasala

pe 1.7. Lusan Halli, Kurikka

la 2.7. Ilveskasino, Kuopio

su 3.7. Metsälinna, Ristiina - Mikkeli

ti 5.7. Pohjoisten kylien juhlaviikko, Tikkalan harju, Korpilahti (Komiat esiintyy kevyemmällä akustisella kokoonpanolla, solisteina Pekka Oravuo ja Aleksi Laukkonen)

ke 6.7. Ruokolahden Lava, Paavola, Siikajoki

pe 8.7. Kapakanmäki, Tuulos - Hämeenlinna

la 9.7. Seinäjoen Tangomarkkinat, Seinäjoki

ke 13.7. Rientola, Vieremä

to 14.7. Kiuruveden Iskelmäviikko, Kiuruvesi

pe 15.7. Jormuan Lava, Kajaani

su 17.7. Tirvan lava, Kouvola

ke 27.7. Kuikan Lava, Jyväskylä

to 28.7. Maaningan Kasino, Maaninka

la 30.7. Nuijamiesten Lava, Ylikiiminki - Oulu

ma 1.8. Hotelli Keurusselkä, Keuruu

pe 5.8. Hangan Lava, Hankasalmi

la 6.8. Liperin Lava, Liperi

su 7.8. Kyllikinranta, Iisalmi

ma 8.8. Kyläkaupan kesätanssit, Töysä - Alavus

to 11.8. Kapakanmäki, Tuulos - Hämeenlinna, päivätanssit

pe 12.8. Kapakanmäki, Tuulos - Hämeenlinna, NOSTALGIAILTA!

pe 19.8. Kermankosken Lava, Heinävesi

la 20.8. Höyryveturipaviljonki, Keuruu

su 21.8. Mäntymäki, Orimattila

ke 24.8. Särkkä, Punkalaidun

pe 26.8. Ikaalinen Spa & Resort, Ikaalinen, Venetsialaiset!

la 27.8. Ruokolahden Lava, Paavola, Siikajoki

ke 31.8. Tampsan Lava, Kotka

pe 2.9. Purmojärven Rantahalli, Kauhava

la 3.9. Rönnin Lava, Orivesi

su 4.9. Kolmilammin Lava, Hausjärvi

ke 7.9. Viking Glory, Turku

to 8.9. Viking Glory, Turku

pe 9.9. Kapakanmäki, Tuulos - Hämeenlinna

la 10.9. Valasranta, Yläne - Pöytyä

pe 16.9. Kylpylä-Hotelli Rauhalahti, Kuopio

la 17.9. Hotelli Tallukka, Asikkala

pe 23.9. Hki-Pavi, Vantaa

la 24.9. Aronkeidas, Kauhajoki

la 1.10. Ruusulinna, Nurmijärvi

ke 12.10. Silja Symphony - Helsinki, Iskelmäkeskiviikko!

pe 4.11.  Viihdekeskus Tulenliekki, Leppävirta
la 5.11. Naapurinvaaran Huvikeskus, Sotkamo
pe 11.11. Kylpylä-Hotelli Rauhalahti, Kuopio
la 12.11. Hotelli Keurusselkä, Keuruu
ti 15.11. Ravintola Tulisuudelma, Vantaa - Legendaariset Tiistain tähtitanssit!
ke 16.11. Ikaalinen Spa & Resort, Ikaalinen
la 19.11. Kari Tapio Paalupaikka, Pieksämäki

su 20.11. Viking Grace - Turku

ma 21.11. Viking Grace - Turku

pe 25.11. Hepokatti, Tampere
la 26.11. V2 - Viihteen Valtatie, Harjavalta


pe 2.12. Hotelli Korpilampi, Espoo

pe 9.12. Hotelli Tallukka, Asikkala

La 10.12. Ruusulinna, Nurmijärvi

ma 12.12. Viking Gabriella - Helsinki (Päivä Tukhomassa - risteily)

ti 13.12. Viking Gabriella

la 17.12. Yksityistilaisuus

ma 26.12. Auran Nuortentalo, Aura, Tapanintanssit!

Menneet keikat 2023

pe 17.3. Imatran kylpylä, Imatra

pe 24.3. Viihdekeskus Tulenliekki, Leppävirta

la 25.3. M/S Baltic Princess, Turku Harmonikkaristeily

ti 28.3. Tulisuudelma, Vantaa Legendaariset Tiistain tähtitanssit!

ke 29.3. Ikaalinen Spa & Resort

pe 31.3. Teeriharju, Somero

la 1.4. V2 - Viihteen Valtatie, Harjavalta

ti 4.4. Viking Grace, Turku

ke 5.4. Viking Grace, Turku

pe 7.4. Ruusulinna, Nurmijärvi

la 8.4. Auran Nuortentalo

ke 12.4. Peurunka, Laukaa

ma 17.4. Viking Gabriella, Helsinki

ti 18.4. Viking Gabriella, Helsinki

ke 19.4. Baltic Princess, Turku Iskelmäkeskiviikko, mukana Portion Boys!

pe 21.4. Härmän Kylpylä, Ylihärmä

la 22.4. Hotelli Keurusselkä, Keuruu

ke 26.4. Hki-Pavi, Vantaa

pe 28.4. Kapakanmäki, Tuulos

pe 12.5.2023 Hotelli Tallukka, Asikkala

la 13.5.2023 Ruusulinna, Nurmijärvi

pe19.5.2023 Kisaranta, Kangasala

la 20.5.2023 Kukonhiekka, Saarijärvi

pe 26.5.2023 Salamakallio, Lappi tl - Rauma

la 27.5.2023 Jenkkapirtti, Asikkala

su 28.5.2023 Mäntymäki, Orimattila

ti 30.5.2023 Pyhäsalmen Lava, Pyhäjärvi 

ke 31.5.2023 Ruokolahden Lava, Paavola, Siikajoki

Kesäkuu 2023

Soittajat soittaa -kesäkiertue 2023

pe 2.6. Pappisten Lava, Loimaa Kesäkauden avajaiset!

la 3.6. Syvälahden Lava, Kangasniemi

pe 9.6. Lusan Halli, Kurikka

la 10.6. Huvilintu, Raisio

su 11.6. Kolmilammin Lava, Hausjärvi

la 17.6. Hämyslava, Nokia

ke 21.6. Rönnin lava, Orivesi, Juhannusetkot!

to 22.6. Kapakanmäki, Tuulos, Kaikkien aikojen Juhannus, mukana Juha Tapio!

pe 23.6. Kapakanmäki, Tuulos, Kaikkien aikojen Juhannus, Juhannustanssit!

la 24.6. Valasranta, Yläne - Pöytyä Valasrannan legendaariset juhannustanssit!

to 29.6. Ämyrin tanssilava, Somero

pe 30.6. Niemenharju, Pihtipudas

Heinäkuu

la 1.7. Ilveskasino, Kuopio

su 2.7. Kyllikinranta, Iisalmi

ke 5.7. Kermankosken Lava, Heinävesi

to 6.7. Salmen lava, Pieksämäki

pe 7.7. Seinäjoen Tangomarkkinat, Seinäjoki

la 8.7. Suukosken Lava, Tervola

ke 12.7. Mustikkavuoren Lava, Ähtäri

to 13.7. Maaningan Kasino, Maaninka

pe 14.7. Kajasteen lava, Nurmes

la 15.7. Luhurikan Lava, Lapua

su 16.7.-26.7. Loma

la 29.7. Liperin Lava, Liperi

ma 31.7. Hotelli Keurusselkä, Keuruu

Elokuu

pe 4.8.  Kapakanmäki, Tuulos - Hämeenlinna Nostalgia-ilta!

la 5.8. Riutanharjun Lava, Riihimäki

su 6.8. Tirvan lava, Kouvola

ti 8.8. Hämyslava, Nokia

ke 9.8. Kuikan Lava, Jyväskylä

pe 11.8. Kuopion Saana, Kuopio

la 12.8. Höyryveturipaviljonki, Keuruu

pe 18.8. Virtain Hiekkarannan Lava, Virrat

la 19.8. Kukonhiekka, Saarijärvi

su 20.8. Salamakallio, Lappi tl - Rauma

ti 22.8. Rantamaja, Kortesjärvi - Kauhava

pe 25.8. Jormuan Lava, Kajaani

la 26.8. Maaseudulta Käsin -messut, Tervola

to 31.8. Yppäri Merimaja, Pyhäjoki

la 2.9. Maaningan Kasino, Maaninka Päättäjäiset!

la 9.9. Koivuniemen Herran farmi, Merikarvia Nostalgiatanssit!

10.9.-19.9. Syysloma

ke 20.9. Silja Serenade, Helsinki Iskelmäkeskiviikko!

to 21.9. Silja Serenade, Helsinki

pe 22.9. Kapakanmäki, Tuulos - Hämeenlinna

to 28.9. Ideapark, Lempäälä

pe 29.9. Viihdekeskus Tulenliekki, Leppävirta

la 30.9. Pikis, Jämsä

su 1.10. Alapitkän NS, Lapinlahti

ke 4.10. Viking Glory, Turku

to 5.10. Viking Glory, Turku

pe 6.10. Hotelli Tallukka, Asikkala

la 7.10. Heituinlahden NS, Savitaipale

ti 10.10. Viking Gabriella, Helsinki

ke 11.10. Viking Gabriella, Helsinki

pe 13.10. Esakallio, Somero

ti 17.10. Ravintola Tulisuudelma, Vantaa

la 21.10. Jyväjemmarirock, Sorsanpesä, Seinäjoki

pe 27.10. Yksityistilaisuus

la 28.10. Yksityistilaisuus

la 4.11. Savon Tanssikarnevaali, Leppävirta

ke 8.11. Ikaalinen Spa & Resort, Ikaalinen

to 9.11. Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa

pe 10.11. Ä-Klubi, Ähtäri

la 11.11. Auran Nuortentalo, Aura

ti 14.11. Viking XPRS, Helsinki

ke 15.11. Viking XPRS, Helsinki

la 18.11. Hotelli Keurusselkä, Keuruu

ke 6.12. Baltic Princess, Turku

ke 13.12. Baltic Princess, Turku, Iskelmäkeskiviikko

ti 26.12. Auran Nuortentalo, Aura Tapsantanssit

Tammikuu 2024

pe 5.1. Teeriharju, Somero

la 6.1. Ravintola Kivitippu, Lappajärvi

ke 10.1. Viking Grace, Turku

pe 12.1. Hepokatti, Tampere

la 13.1. Sorella, Tampere (akustinen keikka)

pe 26.1. Lohja Spa & Resort, Karjalohja - Lohja

la 27.1. Sport & Spa Hotel Vesileppis, Leppävirta

Helmikuu  - Talviloma

Minähän vien -kevätkiertue

pe 8.3.    Hotelli Tallukka, Asikkala 
la 9.3.    Hotelli Keurusselkä, Keuruu    
su 10.3.    Kerhola, Nokia   
pe 22.3.    Tanssikrouvi, Mouhijärvi - Sastamala   
la 23.3.    Auran Nuortentalo, Aura   

su 24.3.    Seuratalo Väinölä, Tuusula 
pe 29.3.    Naapurinvaaran Huvikeskus, Sotkamo 

la 30.3.      Hepokatti, Tampere
su 31.3.    V2 - Viihteen Valtatie, Harjavalta   


ma 8.4.    Äkäshotelli, Kolari  
ke 10.4.    Lapland Hotels Luostotunturi, Sodankylä   
to 11.4.    Ravintola Teerenpesä, Saariselkä
pe 12.4.    Valdemari, Rovaniemi   

la 13.4.   Revontuli, Hankasalmi
pe 19.4.    Härmän Kuntokeskus, Ylihärmä - Kauhava   
la 20.4.    Kylpylä-Hotelli Rauhalahti, Kuopio  

ke 24.4.   Yksityistilaisuus
to 25.4.    Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa    
pe 26.4.    Imatran Kylpylä, Imatra 
la 27.4.    Kärsämäen Kataja, Kärsämäki 

  • Facebook Basic Black
  • Black Instagram Icon
  • Black Spotify Icon
  • TikTok
bottom of page